Medewerkers

Directie

Philippe Van Cauteren

artistiek directeur

Philippe.VanCauteren@smak.be      +32 (0)9 240 76 78


Anna Drijbooms

directie-assistent

anna@smak.be      +32 (0)9 240 76 48


Eva Monsaert

PR & partnerships

eva@smak.be      +32 (0)9 240 76 51


Evy Vanparys

verantwoordelijke personeelszorg

evy@smak.be      +32 (0)9 240 76 23


Doris Rogiers

financieel medewerker

doris@smak.be      +32 (0)9 240 76 74


Tineke De Rijck

directie-assistent

tineke@smak.be      +32 (0)9 240 76 32


Sarah Bastien

zakelijk directeur AGB Kunsten en Design


Artistieke werking

Martin Germann

senior curator

martin@smak.be      + 32 (0)9 240 76 45


Ann Hoste

curator

ann.hoste@smak.be      +32 (0)9 240 76 98


Tanja Boon

assistent-curator

Tanja.Boon@smak.be      +32 (0)9 240 76 15


Wouter De Vleeschouwer

assistent curator

wouter.devleeschouwer@smak.be      +32 (0)9 240 76 52


Christine Maes

assistent artistiek team

christine@smak.be      +32 (0)9 240 76 76


Julie Verheye

assistent-curator

julie.verheye@smak.be      +32 (0)9 240 76 15


Collectie

Iris Paschalidis

hoofd collectie

iris@smak.be      + 32 (0)9 240 76 07


Claudia Kramer

restaurator

claudia@smak.be      +32 (0)9 240 76 39


Lien Roelandt

registrator

lien@smak.be      +32 (0)9 240 76 41


Thibaut Verhoeven

onderzoeker

thibaut@smak.be      +32 (0)9 240 76 41


Rebecca Heremans

restaurator papier

rebecca.heremans@smak.be      +32 (0)9 240 76 13


Veronique Van Bever

collectieregistrator & bibliothecaris

veronique@smak.be      +32 (0)9 240 76 09


Frances Berry

restaurator

frances.berry@smak.be      +32 (0)9 240 76 91


Jeroen Staes

bruiklenen & beeldbank

jeroen.staes@smak.be      +32 (0)9 240 76 36


Charlotte Bouteligier

restaurator

charlotte.bouteligier@smak.be      +32 (0)9 240 76 91


Catherine Ruyffelaere

bibliotheek

catherine@smak.be      


Bibliotheek S.M.A.K.

bibliotheek.smak@gent.be      +32 (0)9 240 76 09


Publiekswerking

Peter Aerts

marketing, communicatie & publiekswerking

peter.aerts@smak.be      +32 (0)9 240 76 58


Eline Verbauwhede

pers & communicatie

eline@smak.be      +32 (0)9 240 76 60


Filip Van de Velde

publieksbemiddeling - gidsenwerking

filip@smak.be      +32 (0)9 240 76 56


Annelies Vantyghem

redactie & publieksbemiddeling

annelies@smak.be      +32 (0)9 240 76 49


Annemie Vander Borght

communicatiemedewerker

annemie@smak.be      +32 (0)9 240 76 05


Hidde van Schie

freelance projectcoördinator

hidde.vanschie@smak.be        +32 (0)9 240 76 46


Bea Verougstraete

publieksbemiddeling

bea@smak.be      +32 (0)9 240 76 62


Valérie Goossens

coördinator veiligheid en publiekszorg

valerie.goossens@smak.be      + 32 (0)9 240 76 47


Leen Goossens

onthaal & bookshop

leen.goossens@smak.be      +32 (0)9 240 76 01


Werner Vander Schueren

onthaal & bookshop

balie@smak.be      +32 (0)9 240 76 01


Aïcha Snoussi

onthaal & bookshop

balie@smak.be      +32 (0)9 240 76 01


Alexandr Caradjov

erfgoedbewaker


Annie Expeels

erfgoedbewaker


Carine Hoste

erfgoedbewaker


Carine Lafaut

erfgoedbewaker


Christa Van Den Berghe

erfgoedbewaker


Dominique Cahay

erfgoedbewaker


Wies Van Baeveghem

erfgoedbewaker


Gilbert Thiery

erfgoedbewaker


Ronny Vande Gehuchte

erfgoedbewaker


Chris Volleman

erfgoedbewaker


Productie

Bjorn Heyzak

teamleider productie & facility

bjorn@smak.be      +32 (0)9 240 76 61


Brice Muylle

productieleider

brice@smak.be      +32 (0)9 240 76 43


Benoit Strubbe

productieleider

benoit@smak.be      +32 (0)9 240 76 66


Tashina De Ketele

productie assistent

tashina@smak.be      +32 (0)9 240 76 14


Filip De Poortere

schrijnwerker

techniek.smak@gent.be      +32 (0)9 240 76 30


Sabine Mistiaen

schilder-behanger

techniek.smak@smak.be      +32 (0)9 240 76 30


Lander Thys

productie assistent


Christoph Neerman

depotbeheerder

christoph@smak.be      +32 (0)9 240 76 30


Stéphanie Vandenecker

registrator tentoonstellingen

stephanie.vandenecker@smak.be      +32(0)9 240 76 24


Eva Dierckx

registrator tentoonstellingen

eva.dierckx@smak.be      +32(0)9 240 76 24


Funda Korkmazer

schoonmaak


Marianne Vonck

schoonmaak


Rustu Korkmazer

schoonmaak


Marek Jano

technisch medewerker


Vrienden v/h S.M.A.K.

Philippe Leeman

Voorzitter


Ann Pieters

Penningmeester


Adrien De Vos

Secretaris


Karel Hooft

Ondervoorzitter


Carla De Boeck

administratie

info@vriendensmak.be      +32 (0)9 240 76 25


Griet Van de Velde

coördinator

info@vriendensmak.be      +32 (0)9 240 76 25


Raad van Bestuur Vrienden v/h S.M.A.K.

Pierre Bouckaert


Wilfried Cooreman


Adrien De Vos


Guy Elewaut


Philippe Kempeneers


Hans Martens


Bruno Matthys


Philippe Van Cauteren


Jan Vermassen