HAPPENING 20 jaar S.M.A.K.

Performances, concerten, workshops, interventies voor 20 jaar S.M.A.K. op zaterdag 18 en zondag 19 mei 2019.

Naar aanleiding van haar twintigste verjaardag nodigt S.M.A.K. kunstenaars, muzikanten, dichters, dansers, schrijvers, verenigingen,… uit om tussen te komen in het museum van vandaag en voorstellen te formuleren voor het museum van morgen.

Over het weekend heen ontplooit zich een ongewoon programma. Doorlopend maar zonder echte logica volgen directe, korte, langdurige, stille en luide interventies elkaar op. Ze kunnen sterk van elkaar verschillen maar geen enkele verliest ooit het museum en haar collectie uit het oog. Dit alles vindt plaats binnen en buiten de museummuren van het S.M.A.K., het MSK en in de Floraliënhal.

We voorzien ook allerlei activiteiten voor kinderen en er is de mogelijkheid om iets te eten en drinken in de museumcafés en Floraliënhal. 

Praktische informatie

  • Zaterdag 18 mei 2019 - van 10:00 tot 00:00.
  • Zondag 19 mei 2019 - van 10:00 tot 20:00
  • Het volledig PROGRAMMA per dag/uur download je hier.
    • Dit is een voorlopig programma en is daardoor onderhevig aan wijzigingen. 
  • Info over de activiteiten met reservatie.  
  • Facebook-event.
  • Tickets:
    • Optredens, concerten, workshops en interventies buiten de museummuren en de inkomhal van S.M.A.K. en MSK en in de Floraliënhal zijn gratis
    • Alles wat plaatsvindt binnen het museum aan normale tarieven: ONLINE TICKETS
  • Vermijd grote tassen omdat we beperkte opslagruimte hebben.
  • Bereikhaarheid:

Met 019: Klaas Rommelaere, Action Zoo Humain, Angel Vergara, Apparatus 22, Bart Stolle, Ben Benaouisse, Benjamin Verdonck, cinemaximiliaan, De Propere Fanfare van de Vieze Gasten, Dirk Veulemans, Els Moors & Miriam Rohde, Friends of S.M.A.K.: Evelyn Taocheng Wang, Eva Luna Moons – Petra Pucekova – Marthe Thys – Nicolas Van Laere, Filip Rathé, Fluwelen Koord, G A U S S, Grace Ndiritu, Guillaume Bijl, Guy Woueté, Hannah Mevis, honoré d’O, Inge Braeckman, Ištvan Išt Huzjan, Joris Van de Moortel & SPECTRA o.l.v. Filip Rathé en i.s.m. Thomas de Prins, Kristof Van Gestel & Gezeever, Laura Nsengiyumva & Joachim Ben Yakoub, Les Brasseurs: Armand Lestard - Baptiste Brunello & Aurélie William Levaux - Eric Therer / Quelques piétons - Evelin Brosi & Elvis Bonier - Messieurs Delmotte, Loek Grootjans, Maarten Inghels, Mama’s Open Mic, Maria Degrève / Lieve D’hondt, Marie Julia Bollansée, Mauro Pawlowski, Lien Van Ranst, Lieselotte Vloeberghs, Mais Quelle Chanson, Michiel Alberts, Monday Wilkinson, Pierre Muylle, Platform-K en Brake-out, Road of Change, Robbert & Frank Frank & Robbert, Roel Heremans, Ruben Nachtergaele, Shervin Kianersi Haghighi & Christian Hansen, SPECTRA, Stefaan Dheedene, The Valerie Solanas, Teun Verbruggen & Andrew Claes, Vedran Kopljar, Young Friends of S.M.A.K.: buren.

Workshops & activiteiten door S.M.A.K., BILL, Ciné Martiko, CIRQ, EverBlock Systems, Jeugd & Poëzie, MishMash, MSK Educatie, MSK Schoonvolk, Ruben Nachtergaele, S.M.A.K. Gouden Gidsen, S.M.A.K. restauratieteam, Stad Gent jeugdanimatoren en Topo Copy. Met dank aan Compaan

 

 

in categorie: Evenement