Medewerkers

Directie

Philippe Van Cauteren

artistiek directeur

Philippe.VanCauteren@smak.be      +32 (0)9 323 60 78


Anna Drijbooms

directie-assistent

anna@smak.be      +32 (0)9 323 60 48


Eva Monsaert

PR & partnerships

eva@smak.be      +32 (0)9 323 60 51


Evy Vanparys

verantwoordelijke personeelszorg

evy@smak.be      +32 (0)9 323 60 23


Doris Rogiers

financieel medewerker

doris@smak.be      +32 (0)9 323 60 74


Tineke De Rijck

directie-assistent

tineke.derijck@smak.be      +32 (0)9 323 60 32


Sarah Bastien

zakelijk directeur AGB Kunsten en Design


Artistieke werking

Martin Germann

senior curator

martin@smak.be      + 32 (0)9 323 60 45


Ann Hoste

curator

ann.hoste@smak.be      +32 (0)9 323 60 98


Tanja Boon

assistent curator

Tanja.Boon@smak.be      +32 (0)9 323 60 15


Christine Maes

assistent artistiek team

christine@smak.be      +32 (0)9 323 60 76


Collectie

Iris Paschalidis

teamleider collectie

iris@smak.be      + 32 (0)9 323 60 07


Claudia Kramer

restaurator

claudia@smak.be      +32 (0)9 323 60 39


Lien Roelandt

registrator

lien@smak.be      +32 (0)9 323 60 41


Thibaut Verhoeven

onderzoeker

thibaut@smak.be      +32 (0)9 323 60 40


Rebecca Heremans

restaurator papier

rebecca.heremans@smak.be      +32 (0)9 323 60 13


Veronique Van Bever

collectieregistrator & bibliothecaris

veronique@smak.be      +32 (0)9 323 60 09


Frances Berry

restaurator

frances.berry@smak.be      +32 (0)9 323 60 91


Jeroen Staes

bruiklenen & beeldbank

jeroen.staes@smak.be      +32 (0)9 323 60 36


Charlotte Bouteligier

restaurator

charlotte.bouteligier@smak.be      +32 (0)9 323 60 08


Catherine Ruyffelaere

bibliotheek

catherine@smak.be      


Publiekswerking

Peter Aerts

teamleider marketing, communicatie & publiekswerking

peter.aerts@smak.be      +32 (0)9 323 60 58


Eline Verbauwhede

pers & communicatie

eline@smak.be      +32 (0)9 323 60 60


Filip Van de Velde

publieksbemiddeling - gidsenwerking

filip@smak.be      +32 (0)9 323 60 56


Annelies Vantyghem

redactie & publieksbemiddeling

annelies@smak.be      +32 (0)9 323 60 49


Annemie Vander Borght

communicatiemedewerker

annemie@smak.be      +32 (0)9 323 60 05


Hidde van Schie

publieksbemiddeling

hidde.vanschie@smak.be        +32 (0)9 323 60 46


Bea Verougstraete

publieksbemiddeling

bea@smak.be      +32 (0)9 323 60 62


Aline Van Nereaux

publieksbemiddeling

aline.vannereaux@smak.be       +32 (0)9 323 60 57


Stien Bekaert

digitale media

stien.bekaert@smak.be       +32 (0)9 323 60 59


Valérie Goossens

coördinator veiligheid en publiekszorg

valerie.goossens@smak.be      + 32 (0)9 323 60 47


Leen Goossens

onthaal & bookshop

leen.goossens@smak.be      +32 (0)9 323 60 01


Werner Vander Schueren

onthaal & bookshop

balie@smak.be      +32 (0)9 323 60 01


Aïcha Snoussi

onthaal & bookshop

balie@smak.be      +32 (0)9 323 60 01


Alexandr Caradjov

erfgoedbewaker


Annie Expeels

erfgoedbewaker


Christa Van Den Berghe

erfgoedbewaker


Dominique Cahay

erfgoedbewaker


Wies Van Baeveghem

erfgoedbewaker


Gilbert Thiery

erfgoedbewaker


Ronny Vande Gehuchte

erfgoedbewaker


Chris Volleman

erfgoedbewaker


Arash Koucheki

erfgoedbewaker


Productie

Bjorn Heyzak

teamleider productie & facility

bjorn@smak.be      +32 (0)9 323 60 61


Brice Muylle

productieleider

brice@smak.be      +32 (0)9 323 60 43


Benoit Strubbe

productieleider

benoit@smak.be      +32 (0)9 323 60 66


Geoffrey Vermeersch

facility manager

geoffrey.vermeersch@smak.be       +32 (0)9 323 60 14


Tashina De Ketele

productie assistent

tashina@smak.be      +32 (0)9 323 60 14


Lander Thys

productie assistent


Simon Everaert

productie assistent

simon.everaert@smak.be      +32 (0)9 323 60 30


Christoph Neerman

depotbeheerder

christoph@smak.be      +32 (0)9 323 60 30


Berdien Floré

productie assistent & registrator tentoonstellingen

berdien@smak.be      +32(0)9 323 60 14


Filip De Poortere

schrijnwerker

techniek.smak@gent.be      +32 (0)9 323 60 30


Sabine Mistiaen

schilder-behanger

techniek.smak@smak.be      +32 (0)9 323 60 30


Funda Korkmazer

schoonmaak


Marianne Vonck

schoonmaak


Rustu Korkmazer

schoonmaak


Vrienden v/h S.M.A.K.

Philippe Leeman

Voorzitter


Ann Pieters

Penningmeester


Adrien De Vos

Secretaris


Karel Hooft

Ondervoorzitter


Carla De Boeck

administratie

info@vriendensmak.be      +32 (0)9 323 60 25


Griet Van de Velde

coördinator

info@vriendensmak.be      +32 (0)9 323 60 26


Raad van Bestuur Vrienden v/h S.M.A.K.

Wilfried Cooreman


Adrien De Vos


Guy Elewaut


Philippe Kempeneers


Hans Martens


Bruno Matthys


Philippe Van Cauteren


Jan Vermassen


Dimitri Hemelsoet


Karel Hooft


Philippe Piessens


Ilse Roosens


Ann Pieters


Philippe Leeman