Medewerkers

Directie

Philippe Van Cauteren

artistiek directeur

Philippe.VanCauteren@smak.be      +32 (0)9 323 60 78


Anna Drijbooms

directieassistent

anna@smak.be      +32 (0)9 323 60 48


Eva Monsaert

verantwoordelijke sponsoring & partnerships

eva@smak.be      +32 (0)9 323 60 51


Evy Vanparys

verantwoordelijke personeelszorg

evy@smak.be      +32 (0)9 323 60 23


Doris Rogiers

boekhouding

doris@smak.be      +32 (0)9 323 60 74


Tineke De Rijck

assistent zakelijk team

tineke.derijck@smak.be      +32 (0)9 323 60 32


Sarah Bastien

zakelijk directeur AGB Kunsten en Design


Artistieke werking

Ann Hoste

curator & coördinator artistieke werking

ann.hoste@smak.be      +32 (0)9 323 60 98


Tanja Boon

assistent-curator

Tanja.Boon@smak.be      +32 (0)9 323 60 15


Liesje Vandenbroeck

assistent-curator

liesje.vandenbroeck@smak.be      +32 (0)9 323 60 16


Aline Van Nereaux

assistent artistieke werking

aline.vannereaux@smak.be       +32 (0)9 323 60 57


Collectie

Iris Paschalidis

hoofd collectie

iris@smak.be      + 32 (0)9 323 60 07


Claudia Kramer

restaurator-conservator

claudia@smak.be      +32 (0)9 323 60 39


Lien Roelandt

registrator collectie

lien@smak.be      +32 (0)9 323 60 41


Thibaut Verhoeven

onderzoeker collectie

thibaut@smak.be      +32 (0)9 323 60 40


Rebecca Heremans

restaurator-conservator

rebecca.heremans@smak.be      +32 (0)9 323 60 13


Véronique Van Bever

registrator collectie & archief

veronique@smak.be      +32 (0)9 323 60 09


Frances Berry

restaurator-conservator

frances.berry@smak.be      +32 (0)9 323 60 91


Jeroen Staes

bruikleencoördinatie & collectieonderzoek

jeroen.staes@smak.be      +32 (0)9 323 60 36


Geert Wijns

projectmedewerker digitale registratie

geert.wijns@smak.be       +32 (0)468 57 41 30


Camille Reynders

verantwoordelijke digitale strategie

camille.reynders@smak.be      +32 (0)495 64 53 57


Publiekswerking

Peter Aerts

hoofd marketing, communicatie & publiekswerking

peter.aerts@smak.be      +32 (0)9 323 60 58


Eline Verbauwhede

communicatie- & persverantwoordelijke

eline@smak.be      +32 (0)9 323 60 60


Filip Van de Velde

publieksparticipatie & gidsenwerking

filip@smak.be      +32 (0)9 323 60 56


Annelies Vantyghem

redactie & publieksbemiddeling

annelies@smak.be      +32 (0)9 323 60 49


Annemie Vander Borght

communicatiemedewerker

annemie@smak.be      +32 (0)9 323 60 05


Hidde van Schie

publieksparticipatie

hidde.vanschie@smak.be        +32 (0)9 323 60 46


Bea Verougstraete

publieksparticipatie

bea@smak.be      +32 (0)9 323 60 62


Stien Bekaert

communicatiemedewerker social media

stien.bekaert@smak.be       +32 (0)9 323 60 59


Leen Goossens

onthaalmedewerker

leen.goossens@smak.be      +32 (0)9 323 60 01


Rika Godderis

onthaalmedewerker

rika@smak.be      +32 (0)9 323 60 01


Aïcha Snoussi

onthaalmedewerker

balie@smak.be      +32 (0)9 323 60 01


Werner Vander Schueren

onthaalmedewerker

balie@smak.be      +32 (0)9 323 60 01


Alexandr Caradjov

erfgoedbewaker


Christa Van Den Berghe

erfgoedbewaker


Dominique Cahay

erfgoedbewaker


Chris Volleman

erfgoedbewaker


Wies Van Baeveghem

oproepkracht-erfgoedbewaker


Gilbert Thiery

oproepkracht-erfgoedbewaker


Nadine Moerman

oproepkracht-erfgoedbewaker


Dirk Muylaert

oproepkracht-erfgoedbewaker


Linda De Waele

oproepkracht-baliemedewerker


Bries Geerts

oproepkracht-baliemedewerker


Productie

Bjorn Heyzak

teamleider productie & facility

bjorn@smak.be      +32 (0)9 323 60 61


Brice Muylle

productieleider

brice@smak.be      +32 (0)9 323 60 43


Benoit Strubbe

productieleider

benoit@smak.be      +32 (0)9 323 60 66


Christoph Neerman

depotbeheerder

christoph@smak.be      +32 (0)9 323 60 30


Geoffrey Vermeersch

gebouwenbeheerder

geoffrey.vermeersch@smak.be       +32 (0)9 323 60 14


Tashina De Ketele

administratief productieassistent

tashina@smak.be      +32 (0)9 323 60 14


Lore Sommereyns

administratief productieassistent & registrator tentoonstellingen


Lander Thys

technisch productieassistent


Simon Everaert

technisch productieassistent

simon.everaert@smak.be      +32 (0)9 323 60 30


Filip De Poortere

schrijnwerker

techniek.smak@gent.be      +32 (0)9 323 60 30


Sabine Mistiaen

schilder-behanger

techniek.smak@smak.be      +32 (0)9 323 60 30


Marek Jano

schilder-behanger


Marianne Vonck

schoonmaak


Funda Korkmazer

schoonmaak


Rustu Korkmazer

schoonmaak


Vrienden v/h S.M.A.K.

Philippe Leeman

Voorzitter


Ann Pieters

Penningmeester


Adrien De Vos

Secretaris


Carla De Boeck

administratie

carla@vriendensmak.be      +32 (0)9 323 60 26


Griet Van de Velde

coördinator

info@vriendensmak.be      +32 (0)9 323 60 25


Raad van Bestuur Vrienden v/h S.M.A.K.

Wilfried Cooreman


Adrien De Vos


Guy Elewaut


Philippe Kempeneers


Bruno Matthys


Philippe Van Cauteren


Jan Vermassen


Dimitri Hemelsoet


Philippe Piessens


Ilse Roosens


Ann Pieters


Philippe Leeman